Tel: 90 532 386 9849 - E-posta : bilgi@wellgym.net

Personal Training.

WellGym'den kişiye özel fitness dersleri

Personal Training Nedir ?

Personal Training, spor eğitmeni tarafından kişiye özel antrenman uygulamasıdır. Antrenman programı hazırlanırken öncelikle üyenin hedefleri ve ihtiyaçları belirlenir, daha sonra üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, yaşam tarzı, spor geçmişi, beslenme alışkanlıkları, psikolojisi ve sosyal alışkanlıkları dikkate alınarak bir çalışma programı oluşturulur ve bu program eğitmen eşliğinde ve kontrolünde bire bir uygulanır. Tüm antrenman süresince eğitmen üyenin yanında hareketleri uygulamasını sağlayarak doğru çalışmasını sağlarken aynı zamanda üyeyi motive eder.

Personal Training, kişilerin antrenman sırasında doğru hareketleri yapmanızı sağlayarak hem gelişiminizi hızlandırır hemde sakatlanma risklerinizi azaltır. Personal Trainer ( Kişiye özel ders veren eğitmen) sadece egzersizlerde sizinle birlikte olan ve hareketlerin tekrar sayılarını size söyleyen kişi değildir. Sizin beslenmenizi belirler, bir sonraki antrenmanı ne zaman yapmanız gerektiğini tespit eder, sosyal alışkanlıklarınızı düzenler, Personal Trainer adeta sizin yaşam koçunuzdur.

Kişiye özel antrenman programlarının faydaları kısaca şöyle özetlenebilir :

  • Antrenman motivasyonu yükseltilerek maksimum performans elde edilir.
  • Çalışmaların tüm detayları kişiye özel bir dosyada saklanır.
  • Kişinin kendine güveni artar ve yaşam kalitesi yükselir.
  • Sakatlanma riski azalır.
  • Periyodik ölçümler ve testlerle gelişim takip edilir. Antrenmanlara katılımı ve disiplini gelişir.
  • Üyenin kendisine ait kişisel özelliklerine göre (sağlık,fizyolojik, psikolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı ve alışkanlıkları vs) dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz programı hazırlanır.

Personal trainer bütün bunların aksamadan yapılması için kişilerin motivasyonunu en yüksek seviyede tutar, ayrıca kişilerin beklentileri doğrultusunda yaşam kalitelerini yükseltecek alışkanlıklar kazandırır. Böylece hedeflenen sonuca ulaşmak kaçınılmazdır.

Hedeflerinize daha hızlı ulaşmak istiyorsanız Wellgym farkıyla personal training derslerimizden faydalanmalısınız.

Dünyada önemli kişilerin, sanatçılar,devlet adamları, hatta sporcuların personal training -kişiye özel antrenmanlardan faydalanması, ideal vucut formlarını korumak için sürekli Personal Trainer’lar ile çalışmaları konunun önemini ortaya çıkartmaktadır. Bilindiği gibi saatlik çalışma esasına dayanan bu Personal Training dersleri aynı şekilde saatlik ücretlendirilir. Bu ücretler oldukça yüksek olup bir çok insanın bu dersleri almasını engellemektedir.

Biz Wellgym ailesi olarak bir ilke imza atıyoruz ve saatlik değil aylık personal training uygulamasını başlatıyoruz. Evet yanılmadınız, saati 50 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar ulaşan PT derslerini biz AYLIK ücretlendiriyoruz. Wellgym profesyonel Vucut Geliştirme ve Fitness eğitmenlerimiz, sizlere aylık ücretle PT dersleri veriyor.

Üye Deneyimleri

 

Kimler PT alabilir ?

Spor yapmak isteyen herkes Wellgym’de PT dersleri alabilir. Daha önce hiç spor yapmamış birisi yada daha önce profesyonel anlamda spor yapmış bir kişi rahatlıkla Wellgym’de Personal Training dersleri alabilir.
Personal Training ders programı üyenin yaşam şartlarına göre şekillenir. Hangi gün ve saatte antrenman yapacaksanız bunu Personal Training eğitmenlerimizle birlikte siz belirliyorsunuz. Antrenman dozu, şiddeti ve sıklığını hocamız belirlemektedir.
Personal Training ders ücretlerimiz Aylık olarak belirlenmekte ve en az 3 aylık kayıt olmanız gerekmektedir. Ücretlerimizi öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen irtibat kurunuz.
Wellgym Spor Merkezi
Cihannuma Mh. Eskiyıldız Cd. No:30 Kat:3-4 Beşiktaş/İstanbul
E-posta bilgi@wellgym.net
Telefon +90 212 236 2333

Sosyal Medya

Yukarı

Murat Kömür’den Wellgym’de Personal Training Dersleri

Yeni spor eviniz Wellgym'de Personal Training dersleri başladı .
Wellgym, Beşiktaş Bulvarda, evinizin hemen köşesinde. Hijyenik ve sıcak ortamıyla Wellgym, spor işletmeciliğine yeni bir anlayış getiriyor. Aylık ücret ödeyerek size özel çalışma fırsatı Wellgym'de

İletişim için:

Cihannuma Mh. Eskiyıldız Cd. No:30 Kat:3-4 Beşiktaş-İstanbul Tel: +90 532 386 9849 Web: www.wellgym.net