Tel: 90 532 386 9849 - E-posta : bilgi@wellgym.net

Hakkında.

Beşiktaş'ın yeni spor merkezi

 • Fitness Çalışma Ekipmanları

  Fitness Çalışma Ekipmanları

 • Kardiyo salonumuzdan Beşiktaş Meydanı

  Kardiyo salonumuzdan Beşiktaş Meydanı

 • Kardiyo Salonumuz

  Kardiyo Salonumuz

 • Fitness Salonumuz

  Fitness Salonumuz

 • Soyunma odası

  Soyunma odası

Wellgym Spor Eviniz

2011 yılı Haziran ayında spor salonu işletmeciliğine yeni bir anlayışı sunmak için kapılarımızı açtık. Stresli şehir hayatının içinde size Beşiktaş Barbaros bulvarında, evinizin hemen yanında, sağlıklı ve kaliteli spor merkezi olmayı amaçlıyoruz.
Boğaz ve şehir manzarasına sahip koşu bantlarımız ve eliptik bisiklerimiz,kan dolaşımınızı hızlandırırken sizler hiç sıkılmadan şehrin ve İstanbul Boğazının keyfini çıkaracaksınız. Stüdyo salonumuzdaki çeşitli aktivitelere katılabilir, kendi vucut ağırlığınızla yapacağınız antrenmanlarla kendinizi  geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Mekik, şınav ve egzersizlerinizi bu salonumuzda dilediğiniz gibi yapma imkanına sahipsiniz. Stüdyo salonumuzdaki kum torbasında stres atmanın yanında çeşitli antrenmanlar yapma şansına sahip olacaksınız.
Fitness salonumuzdaki olimpik ağırlık ekipmanlarımız, deneyimli eğitmenlerimizin sizler için hazırladığı programları sakatlanma riski olmadan gerçekleştirecek,  fit bedenlere sahip olacaksınız.

Üyelerimizden ….


Bize mesaj bırakın sizi arayalım

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Çünkü Wellgym …

Havadar ve hijyeniktir

Beşiktaş, Barbaros Bulvarında, enfes boğaz manzarasına sahip, hijyenik bir spor salonu olan Wellgym bulunduğu yüksek konum itibariyle oldukça temiz havaya sahip olduğu gibi bol boğaza yakınlığı sebebiyle bol oksijene sahiptir.

Aylık, 3, 6 ve 12 aylık ödeme

Büyük spor komplekslerinde yıllık üyelik yapmak zorunda kalırsınız. Gitmeseniz bile bu ücret sizden tahsil edilir. Wellgym’de aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ücret vererek, yüksek ücretler ödemeden, spor yaptığınız kadar ücret ödersiniz.

Konusunda uzman eğitmenler

Spor salonlarında üyelerin en büyük sıkıntıları, verilen programların eğitmenler tarafından takip edilmemesi ve üyelerin egzersizleri nasıl yapacaklarını bilmemeleridir. Wellgym antrenörleri sizleri salonumuza girdiğiniz andan itibaren tüm antrenman süresince takip eder ve yönlendirirler.

Welgym Spor Merkezi

Beşiktaş, Barbaros Bulvarında, enfes boğaz manzarasına sahip, hijyenik bir spor salonu. Büyük spor komplekslerine üye olup kaybolmak istemiyorsanız butik spor kompleksi olan Wellgym’de spor yapmaya bekliyoruz.
Wellgym

 

 

Yukarı

Murat Kömür’den Wellgym’de Personal Training Dersleri

Yeni spor eviniz Wellgym'de Personal Training dersleri başladı .
Wellgym, Beşiktaş Bulvarda, evinizin hemen köşesinde. Hijyenik ve sıcak ortamıyla Wellgym, spor işletmeciliğine yeni bir anlayış getiriyor. Aylık ücret ödeyerek size özel çalışma fırsatı Wellgym'de

İletişim için:

Cihannuma Mh. Eskiyıldız Cd. No:30 Kat:3-4 Beşiktaş-İstanbul Tel: +90 532 386 9849 Web: www.wellgym.net